KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12353270
nr 1235 3270
Birgitta Liljebladh
(f. 1924), Sverige
Etsning, Birgitta Liljebladh (f. 1924), Signerad, daterad 47. Motivet: 15x11 cm
Birgitta Liljebladh, svensk målare född 1924.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:34:59
13/2 21:06:01